top of page
Bonusová karta Vegadance
 

Přejete si sbírat slevy, využívat speciálních nabídek pro držitele karet a také dostávat skvělou 15% narozeninovou slevu?

Pořiďte si bonusovou kartu Vegadance!

 

Jak funguje bonusová karta? Je to jednoduhchý!

Za každých 1000,-Kč nákupu dostanete jedno razítko, za každé razítko dostanete +1% slevy, kterou můžete využit při dalším nákupu.


 

 

Příklad: dneska si koupíte taneční sukni a šaty ve výši 3000,- Kč (sleva 3% na další nákup). 

 

Sbírat slevy můžete jak ze svych nákupů přes e-shop, tak i z nákupu, které uděláte v naší kamenné prodejně či na soutěži. Máme jedinou databazi, ve které evidujeme všechny Vaše nákupy. Pro účely tohoto programu do výši nákupu se započítají jenom ceny tanečního oblečení (nevztahuje se na poštovné, doplňky a obuv). Maximální sleva je 10%. Slevu se dá uplatnit jenom na oblečení značky TALISMAN (nevztahuje se na poštovné, doplňky a obuv).

 

Ale není to všechno! Pro naše věrné klienty vytváříme speciální výhodné nabídky, o kterých Vás budeme včas informovat. Velké slevy na panské kalhoty nebo 1+1 akce na sukně a trička? Jen pro držitele bonusových karet!

 

Naší hlavní prioritou je osobní vztah se zákazníky, a proto Vám rádi popřejeme k narozenínám a nabídneme narozeninovou slevu 15%. Slevu můžete uplatnit týden před narozeninami nebo týden po narozeninách. 

 

Při nákupu přes e-shop, uveďte číslo své zákaznické karty do poznámky.

 

Nabídka nabývá platnosti od 12.6.2016. Karta se aktivuje při prvním nákupu a platí pro nákupy uděláné po datu aktivace karty. 

 

Odesíláním formuláře "Bonusová karta Vegadance" souhlasíte s vyše uvedenými podmínkámi, se zpracováním Vašich osobních údajů a také se zasíláním obchodních nabídek na Vaši emailovou adresu.

bottom of page